Aniel privat

Ubytovanie Privát Aniel je položený severozápadne od Liptovského Mikuláša v malej dedine Pavlova Ves na okraji Západných Tatier.

Pozemok na ktorom sa nachádza je rozľahlý a umiestnený v hornej časti obce. Súčasťou je veľké, chránené parkovisko ktoré je 24 hodín osvetlené. Za privátom sa nachádza drevený altánok vhodný na posedenie cez deň ale aj v noci. V okolí sa nachádzajú ešte ďalšie dva posedenia, ktoré je možné využiť hlavne v letných mesiacoch. V celom vonkajšom priestranstve je pokrytie WiFi.

altanok aniel privat

Privát je vybavený 2 izbami a jednou väčšou izbou. Každá má osobitné wc a sprchový kút. Izby na poschodí sú zariadené jednou manželskou posteľou a ďaľším lôžkom, plus je možná prísteľka. Taktiež v izbe je šatníková skriňa a pracovný stolík. Väčšia izba na prízemí je vybavená taktiež manželskou posteľou, dvojposchodovou posteľou a gaučom, ktorý sa dá pripraviť na dvojlôžko. Izba je zariadená šatníkovou skriňou, vešiakom, stolíkom.

Medzi spoločné priestory patrí kuchyňa, chodba s vešiakovou stenou, vstupnou predsieňou, na poschodí sa nachádza pracovný stolík vybavený stolovým PC. Kuchyňa je vybavená chladničkou, plynovým sporákou, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, konvicou, fritézou, kávovarom, televízorom, rádiom.

Rezervovať a pozrieť si naše hodnotenia môžete na Aniel Privat.

Nájdete nás aj na spriatelenom portáli v našom okrese: ubytovanie Liptovský Mikuláš. Sme vhodné ubytovanie pri Liptovskej Mare a sme aj blízko Tatralandie. Ako ďalšiu krásnu lokalitu odporúčame Banskú Bystricu. Vybrať vhodné ubytko si môžete na stránke ubytovanie v Banskej Bystrici. Príďte na Liptov, je to krásny kút Slovenska.

web by FreeTech Services, spol. s.r.o.